Gpunkt.pl

Freestyle o kulturze

Nowy projekt Allena

leave a comment »

L.David;E.Rachel Wood

W Polsce wciąż czekamy na premierę „Snu Kasandry”, a na całym świecie oczekiwane są pierwsze pokazy filmu „Vicky Cristina Barcelona”, tymczasem Woody Allen już kompletuje obsadę do kolejnego swojego filmu. Wiadomo już, że zagrają u niego Larry David, Evan Rachel Wood oraz Henry Cavill.

Jak donosi Entertainment Weekly, zdjęcia do nowego, jak zwykle jeszcze pozbawionego tytułu, projektu autora „Annie Hall” mają wystartować wiosną tego roku. Coraz częściej usuwający się w cień reżyser i aktor, także i tym razem nie zagra głównej roli. W obsadzie znajdzie się miejsce dla komika Larry’ego Davida, znanego z „Saturday Night Live” oraz „Curb your enthusiasm”, a także Evan Rachel Wood („Across the universe”) i Henry Cavill („Dynastia Tudorów”).

Nowym filmem, który zapowiadany jest jako komedia romantyczna, Woody Allen powraca po czteroletniej przerwie do Nowego Jorku. Przez ten czas zrealizował w Wielkiej Brytanii: „Wszystko gra”; „Scoop- gorący temat” i „Sen Kasandry” oraz „Vicky Cristina Barcelona”, nakręcony w Hiszpanii z Penelope Cruz, Scarlett Johansson (po raz trzeci u Allena) oraz Javierem Bardemem w rolach głównych.

[LeM]

Reklamy

Written by lem

Marzec 24, 2008 @ 10:18 am

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: