Gpunkt.pl

Freestyle o kulturze

Cz@t z pisarzem

leave a comment »

Zygmunt Miłoszewski

Cyklicznie już, na stronie Biblioteki Publicznej w Szczecinie organizowany jest czat z pisarzem. W zeszłym miesiącu była to Izabela Sowa, w tym będzie Zygmunt Miłoszewski. Projekt ten jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Promocja Czytelnictwa ogłoszonego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Czat z Zygmuntem Miłoszewskim odbedzie się 31 marca, między godziną 12.00 a 14.00 na stronie internetowej Miejskiej Bibliotki Publicznej w Szczecinie:

http://www.mbp.szczecin.pl/

Zygmunt Miłoszewski – urodzony w 1976, pisarz, od połowy lat 90. także dziennikarz. Zaczynał w „Super Expressie”, gdzie specjalizował się w relacjonowaniu procesów sądowych, przez kilka lat był stałym felietonistą „Metropolu”, od roku 2003 związał się z „Newsweekiem”.Debiutował w 2005 roku powieścią utrzymaną w konwencji horroru p.t. „Domofon”, po której krytycy nazwali go „polskim Stephenem Kingiem”. Napisał także baśń przygodową dla dzieci „Góry Żmijowe”. W marcu tamtego roku ukazała się jego trzecia książka, kryminał – „Uwikłanie”.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: