Gpunkt.pl

Freestyle o kulturze

Spotkanie autorskie z Jakubem Żulczykiem

leave a comment »

W sobotę, 19 kwietnia o godzinie 18.30 odbędzie się spotkanie autorskie z Jakubem Żulczykiem, autorem książki „Radio Armagedon”. Na spotkanie, które poprowadzi prowadzi Piotr Czerniawski (Rita Baum), zapraszają Księgarnia i klub „Złe wychowanie” oraz Wydawnictwo Lampa i Iskra Boża.

O książce: Ta historia dzieje się w Polsce, choć tak naprawdę nie mogłaby się tu zdarzyć. Jest niemożliwa, ale realistyczna. Czworo licealistów urodzonych w 1989 r. zakłada zespół rockowy Radio Armageddon. Uzyskują olbrzymią popularność wśród rówieśników i prowokują zamieszki przeciw systemowi, w którym wszystko jest do kupienia. Nagle znika lider kapeli – Cyprian. Co się z nim stało, czy żyje, czy się znajdzie? Polska, szkoła i młodość opisane bez taryfy ulgowej.

O autorze: Jakub Żulczyk (1983) pisarz, zadebiutował powieścią „Zrób mi jakąś krzywdę”. Niezależny publicysta, recenzent, felietonista, bloger. Konsument śmieci. Prorokuje koniec świata. Uwielbia estetyczne katastrofy. Publikował w „Relazie”, „Lampie”, „Ha!arcie”, „Metropolu”, „Exklusivie”, „Aktiviście”, „Machinie”, „Gazecie Wyborczej” i „Playboyu”.

Księgarnia i Klub „Złe wychowanie”, pl. Kościuszki 12, 50-028 Wrocław

Reklamy

Written by martap

Kwiecień 18, 2008 @ 2:16 pm

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: