Gpunkt.pl

Freestyle o kulturze

Fpat Wypat w Gumowej Róży

with one comment

Mistrzowie Polski w beatboxie – Fpat Wypat – wystąpią już jutro, tj. 1 czerwca o godz. 20.00, w Gumowej Róży. Zatem na Dzień Dziecka warto po wizycie w ZOO wpaść na soczek i posłuchać, co można zagrać jak się nie ma żadnych istrumentów.

Wystąpią:

ZGAS:
Zakorzeniony w kulturze hiphopowej najpierw rapował, potem śpiewał, a w końcu w 1999 roku zajął się human beatboxem. Od roku 2005 wygrywał kolejno wszystkie kontesty beatboxerskie w Polsce. W 2005
i 2006 roku zdobył tytuł mistrza Polski w WBW (Wielkiej Bitwie Warszawskiej). Od dwóch lat współtworzy wrocławską formację Me Myself And I.

BOBEK:
Brał udział w trasie Kanału Audytywnego i niezliczonej ilości koncertów we Wrocławiu. Na WBW Grand Prix Torunia: Bobek zajął 2 miejsce a podczas WBW Polish Beatbox Battle 2005 stanął na drugim stopniu podium, co oznacza zaszczytny tytuł v-ce mistrza Polski. Jest także grafikiem komputerowym i producentem hip-hopowym.

TROLU (Szczecin):
Trolu po raz pierwszy zetkął sie z beatboxem w 1997 roku. Współtworzył szczeciński zespól „WueN”. Po 2000 roku związał się z zespołem „Gundee”, z którym grał głównie soulowe covery. Supportował wiele gwiazd polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej, miedzy innymi: WWO, O.S.T.R.-ego, Fisza & Envee, Łonę, Natural Dread Killaz, Scratch‚a z The Roots.

BIKO1:
Przygodę muzyczną zaczynał ok. w 1994 roku w grupach rockowych, następnie w hip-hopowych. Beatboxem zajął się ok. 1999 roku po tym jak skradziono mu perkusję. Od tego czasu zajmował zawsze wysoką pozycję na zawodach w całe Polsce np. WBW Beatbox Battle.

Reklamy

Jedna odpowiedź

Subscribe to comments with RSS.

  1. kto idzie?

    olowek

    Maj 31, 2008 at 10:36 pm


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: