Gpunkt.pl

Freestyle o kulturze

[punkt].03 Photo Editor

leave a comment »

[Punkt] kolektiv prowadzi szeroką działalność artystyczną nie ograniczającą się tylko do muzyki i produkcji dźwięków. [Punkt] to również fotografia i video-art.

By udowodnić, iż jest tak naprawdę, już 14 czerwca w klubie Stara Kanapa, przy ul św. Antoniego 15 odbędzie się kolejna impreza z cyklu. Tym razem jednak, formuła eventu zostanie poszerzona o wielkoformatowy pokaz fotografii i etiud filmowych zaprzyjaźnionych z kolektywem artystów. [Punkt] stara się zaskakiwać odbiorców świeżym podejściem do tematu, więc i tym razem zapewne kolektyw usatysfakcjonuje wszystkich szukających nowych form wyrazu artystycznego.

mało?

Obok rewelacyjnej mieszanki brzmień i okraszonych wizualizacjami, na mniejszej sali będzie można zobaczyć wyświetlane na całą ścianę (!) grafiki, i fotografie Natalii Miedziak, Wiktora Kozłowskiego, Adriana Olszewskiego i Tadeusza Szymona Trocińskiego oraz, etiudy filmowe i animacje Sławomira Olszewskiego. Salę główną opanuje zaś kolektyw i jego muzyka oraz niesamowite wizualizacje vj gLitch‚a. Na trzeciej z kolei imprezie obok skrzypcowego liveactu Eliasza, usłyszymy premierowy producencki set Mathiasa Novy złożony z jego produkcji muzycznych. Będzie to podróż przez świat glitch-klikowych brzmień w ambientowej aranżacji. Nie zawiodą się również Ci, którzy znają go z wcześniejszych industrialowych dokonań.

Obok nich wystąpi pełny skład kolektywu, który sprawi iż kolejna impreza pod znakiem [PUNKT] pozostanie niezapomnianym wydarzeniem. Muzyka jaką proponuje kolektyw to mieszanka minimalu , elektro , nowoczesnych brzmień oraz awangardowego podejścia do muzyki.

[Punkt] udowadnia również, że powiedzenie „do trzech razy sztuka” w ich wypadku powinno brzmieć: „Trzy razy: SZTUKA!!”, czyli : „Audio.Video.Fotografia”

[Punkt] startuje [Punkt]ualnie!

Skład kolektywu:

Eliasz Gamont / live act [punkt] Nowa Sól

Mathias Nova / producer set [punkt] Wroc

Miedziana / [punkt] Toruń

Lukas Hert / [punkt] Wroc

Quaris / [punkt] wroc

Neko / studio749, [punkt] wroc

gLitch /studio749, [punkt] wroc

Instalacja multimedialna:

Przygotowanie: gLitch

Prace:

Natalia Miedziak -Toruń

Wiktor Kozłowski – Toruń

Adrian Olszewski – Głogów

Sławomir Olszewski – Wrocław

Tadeusz Szymon Trociński – Głogów

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: